Sesja w tym samym, czy w innym dniu ?

niedziela, 25 lutego 2018 Krakowska 68, 32-085 Tomaszowice, Polska
Czy warto robić sesję w tym samym dniu? Większość przyszłych młodych par nie bierze tego pod uwagę. Definitywnie odrzucają opcje "uciekania" z przyjęcia na godzinę lub dwie. Kiedyś miałem podobne zdanie ale... czy są jakieś zalety takiej sesji?


Odpowiedź jest prosta! Emocje i atmosfera, które Wam towarzyszą, Wasza relacja i zaangażowanie są wyjątkowe właśnie tego dnia. Ciężko to odtworzyć umawiając się na sesję po weselu. 


Ale żeby była jasność. Robienie sesji w inny dzień to też świetna sprawa, przecież większość moich sesyjnych zdjęć powstaje właśnie w taki sposób, jest więcej czasu itp., itd.:) Chciałem tylko zwrócić Waszą uwagę na tę kwestię. Weźmy na przykład miejsce zdjęć. Czy jest ono ważniejsze od tego co Was zaprowadziło przed ołtarz? Może czasem warto o tym pomyśleć, zamiast brać udział w wyścigu o fajniejsze "miejscówki".


Patrząc na to z drugiej strony - ciekawe i wyjątkowe miejsce może na Was pozytywnie wpłynąć. Może jest ono dla Was ważne z jakiegoś bliżej mi nieznanego powodu? Może sprawi ono, że poczujecie się swobodniej? Tego tak na prawdę nigdy do końca nie wiemy, ale możecie świadomie podjąć decyzję. Nie z powodu konkurowania o fajną lokację, nie dlatego, że znajomi też tam mieli i super wyszło.


Pamiętajcie! To Wy jesteście najważniejsi i niech to będzie Wasza świadoma decyzja, gdzie i kiedy zrobić sesję.


Dlaczego o tym wspominam? Dlatego, że poniższy materiał jest idealnym przykładem na świadome podejmowanie decyzji. Dominika i Paweł mieli przepiękny ślub w kościele Św. Józefa w Krakowie, a przyjęcie odbyło się w magicznym i wyjątkowym Dworze w Tomaszowicach. Sesję naturalnie zrobiliśmy w ogrodach tego niezwykłego miejsca, w tym samym dniu. Przy świetle zachodzącego, ciepłego słońca, w otoczeniu gości spacerujących i napawających się okolicą. 


Nie ma się co zbędnie rozpisywać, zobaczcie sami jak zjawiskowo prezentowali się Dominika i Paweł, a historia Ich ślubu tworzyła się wokół nich :)suknia Dominiki - http://suknieslubne.pl
biżuteria - https://jubitom.com
obrączki - http://yes.pl
buty Pawła - https://www.gino-rossi.com
ślub - Kościół św. Józefa w Krakowie - http://jozef.diecezja.pl/beta
przyjęcie - Dwór w Tomaszowicach - http://www.dwor.pl
dekoracje - http://margaritta.pl

Publikowanie komentarza

Copyright © Wildlightwedding
Design by Fearne